KARIERA

Prowadzę całoroczną rekrutację na agentów ubezpieczeniowych.

Nie będę wypisywać jakie są wymagania, gdyż agenci to dziwna i niepowtarzalna grupa osób, ale jest parę cech wspólnych, które są konieczne do wykonywania tego zawodu:

  • Empatia dla drugiego człowieka
  • Poczucie odpowiedzialności za wykonywane działania
  • Wytrzymałość na złe wieści – przynajmniej raz w miesiącu spotykamy się z rodziną, która straciła kogoś bliskiego, przynajmniej raz w miesiącu otrzymujemy informację, że klient choruje na raka, miał zawał, czy udar
  • Sumienność w administrowaniu spraw klientów
  • Odporność na odmowy
  • Praca na celach i działanie na przekór przeciwnościom
  • Praca codziennie, min 6 godzin, bez wymówek ‘nie da się’, ‘nie chce mi się’

Ponadto świetnie sobie radzą w roli agentów ubezpieczeniowych ludzie o nieprzeciętnym poczuciu humoru, asertywne i twardo stąpające po ziemi. To nie jest praca dla osób szukających spokoju. U nas zawsze dużo się dzieje. Sami kreujemy nasze miejsce pracy, a nasi klienci dostarczają nam niemało wrażeń.

Dodatkowo, Dzięki współpracy z dużą korporacją bierzemy udział w wielu konkursach, gdzie ceni się i wynagradza dobrą jakościowo pracę.

Atutem naszej działalności jest samodzielne wyznaczanie sobie ram pracy. To my decydujemy, kiedy i gdzie pracujemy. Nic nam nie stoi na przeszkodzie, oprócz ludzkiego lenistwa :D

Zapraszam na rozmowę.

Jako agent wyłączny korzystam z wszystkich dobrodziejstw wynikających z pracy dla jednej korporacji: pierwszeństwo w obsłudze, dostęp do genialnych produktów, doświadczonego personelu Biura Głównego, świetnego zespołu Działu Roszczeń i Działu Ryzyka.

KONTAKT

+48 602 708 997

lukaszewska.jolanta@allianz.com.pl

Copyright by Ubezpieczenia Łukaszewska. All rights reserved.

TOP