AKTUALNOŚCI

Jak co roku, już w czerwcu, zapraszamy do zakupu Ubezpieczenia Szkolnego Następstw Nieszczęśliwych Wypadkówdla dzieci na kolejny rok szkolny.

Już teraz można zakupić ochronę dla swoich pociech na rok szkolny 2024/2025. Ubezpieczenie działa przez cały rok nie tylko w szkole, ale również podczas zajęć pozaszkolnych, ferii, wakacji i w czasie wolnym, w Polsce i za granicą, i dodatkowo obejmuje wyczynowe uprawianie sportu.

LINK do zakupy: https://nnwdlaszkoly.pl/standard/WkJNjI

W tym roku do wyboru są 4 pakiety ubezpieczenia w kwotach 38, 57, 105 lub 267 zł rocznie.
Pakiety różnią się zakresem oraz wysokością świadczeń.
UWAGA ! – Do Ubezpieczenia mogą przystąpić dzieci do 25 roku życia, w tym Studenci oraz osoby pracujące, nie uczące się.

Zapraszamy 🙂

W przypadku jakichkolwiek pytań pozostajemy do kontaktu.

Ubezpieczając się na życie można rozszerzyć ochronę o wypłatę środków w razie poważnej choroby nawet do 1 000 000 zł w razie 50 ciężkich chorób.

Dodatkowo w swojej ofercie posiadamy ubezpieczenie, które zapewni opiekę medyczną w zagranicznej klinice. Pokrycie kosztów leczenia nawet do 2 000 000 Euro. Leczenie za granicą dotyczy: 
a) nowotworów,
b) pomostowania aortalno-wieńcowego (bypass),
c) operacji zastawki serca,
d) zabiegów neurochirurgicznych,
e) przeszczepu narządów, przeszczepu szpiku kostnego.

Więcej informacji na stronie https://www.allianz.pl/pl_PL/dla-ciebie/zycie-i-zdrowie/umowy-dodatkowe/leczenie-za-granica.html

Kongres 60 Milionów

W dniach 13 – 15 lipca br. miałam przyjemność uczestniczyć w 14. edycji Kongresu 60 Milionów, który odbył się w G2A Arena Centrum Wystawienniczo – Kongresowym w Rzeszowie.

Kongres 60 Milionów jest jednym z najważniejszych wydarzeń biznesowych i networkingowych, gromadzącym przedstawicieli Polonii różnych branż i dziedzin. Kongresu jest doskonałym miejscem do wymiany doświadczeń, pomysłów oraz nawiązania wartościowych kontaktów biznesowych.
Główne tematy poruszane podczas kongresu to:
1. Wyzwania branży producentów materiałów budowlanych,
2. Odbudowa Ukrainy,
3. Promocja polskich marek spożywczych na globalnych rynkach,
4. Innowacje i sztuczna inteligencja.

Przez cały 2022 rok byłam uczestnikiem Grupy Mentoringowej MDRT.
Dla tych którzy nie wiedzą, MDRT to Stowarzyszenie Million Dollar Round Table, czyli Stowarzyszenie zrzeszające 1% najlepszych agentów ubezpieczeniowych na życie. Członkowie Stowarzyszenia przez okrągły rok uczyli mnie  i moich kolegów i koleżanki z grupy, w jaki sposób dobrze wykonywać swoją pracę i szerzyć wiedzę o ubezpieczeniach na życie do nowych klientów.

Był to niezapomniany rok pełen wyzwań i trudności, ale też pełen radości i sukcesów. Zdobytą wiedzę wykorzystam w kolejnych latach pracy, a być może w przyszłości też będę członkiem MDRT. Wszystko przede mną 🙂

Jako agent wyłączny korzystam z wszystkich dobrodziejstw wynikających z pracy dla jednej korporacji: pierwszeństwo w obsłudze, dostęp do genialnych produktów, doświadczonego personelu Biura Głównego, świetnego zespołu Działu Roszczeń i Działu Ryzyka.

KONTAKT

+48 602 708 997

lukaszewska.jolanta@allianz.com.pl

Copyright by Ubezpieczenia Łukaszewska. All rights reserved.

TOP