O FIRMIE

Reprezentuję korporację Allianz i swoją firmę Ubezpieczenia Jolanta Łukaszewska.

Jako agent wyłączny korzystam z wszystkich dobrodziejstw wynikających z pracy dla jednej korporacji: pierwszeństwo w obsłudze, dostęp do genialnych produktów, doświadczonego personelu Biura Głównego, świetnego zespołu Działu Roszczeń i Działu Ryzyka. Po swojej stronie, jako właściciel firmy Ubezpieczenia Jolanta Łukaszewska, dokładam wszelkich starań, aby jakość moich usług była na jak najwyższym poziomie, gdyż tylko zarządzanie własnym biznesem i bycie odpowiedzialnym za własne ‘podwórko’ czyni mnie i mój zespół autentycznym i godnym zaufania.

Zawsze jestem pierwszym źródłem kontaktu moich klientów z Ubezpieczycielem i pierwszym źródłem wiedzy. Dokładam wszelkich starań, aby sprawy moich klientów były należycie zadbane i obsłużone. Nasza placówka została zainicjonowana przez moją mamę Krystynę Stachowską, która od 1994 roku pracowała jako agent ubezpieczeniowy dla Commercial Union, Avivy. Ze względu na zmianę zawodu mama poprosiła mnie o przejęcie biura i kontynuowanie jej pracy. Dzięki 10 letniemu doświadczeniu w innych branżach: farmacja, produkcja, audyt, podatki, IT, zarządzanie projektami doradczymi, staram się połączyć wiedze i kompetencje z przeszłości z wiedzą i nowymi umiejętnościami w szeroko rozumianym sektorze finansowym. Wykształcenie ekonomiczne pozwoliło mi na szybkie przełamanie barier i wejście w nowe obowiązki. Na co dzień w obowiązkach wspierają mnie dwie asystentki, które uzupełniają moją dobę o 4 dodatkowe ręce do pracy. Razem tworzymy zespół do zadań specjalnych

#Jolanta Łukaszewska Ubezpieczenia to więcej niż ubezpieczenia.

Jeśli interesuje Cię oferta lub masz jakieś pytania napisz do Nas.

Skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to możliwe!

Jako agent wyłączny korzystam z wszystkich dobrodziejstw wynikających z pracy dla jednej korporacji: pierwszeństwo w obsłudze, dostęp do genialnych produktów, doświadczonego personelu Biura Głównego, świetnego zespołu Działu Roszczeń i Działu Ryzyka.

KONTAKT

+48 602 708 997

lukaszewska.jolanta@allianz.com.pl

Copyright by Ubezpieczenia Łukaszewska. All rights reserved.

TOP