Ubezpieczenie dla przedsiębiorstw

Ubezpieczenia dla przedsiębiorstw to inwestycja w życie i zdrowie swoich pracowników. Dzięki wykorzystaniu mechanizmu ubezpieczenia grupowego składki za pojedynczego Uczestnika ubezpieczenia są bardzo korzystne i zachęcają do partycypacji. Konstrukcja ubezpieczenia pozwala na zabezpieczenie pracownika a także na zabezpieczenie jego całej rodziny: małżonka, partnera i dzieci.

Dynamicznie rozwijający się rynek ubezpieczeń wymusił, aby warunki takiego ubezpieczenia były na tyle konkurencyjne, aby nie były już małym drobiazgiem, ale znaczącym elementem finansów rodziny. Wysokość świadczeń często przekracza 300 tysięcy złotych. Jeszcze parę lat temu było to niemożliwe w ubezpieczeniach grupowych.

Jeśli jesteś przedsiębiorcą, albo pracownikiem i zainteresował Cię temat ochrony swojego życia i zdrowia to zapraszam do kontaktu.

Jako agent wyłączny korzystam z wszystkich dobrodziejstw wynikających z pracy dla jednej korporacji: pierwszeństwo w obsłudze, dostęp do genialnych produktów, doświadczonego personelu Biura Głównego, świetnego zespołu Działu Roszczeń i Działu Ryzyka.

KONTAKT

+48 602 708 997

biuro@jolantalukaszewska.com

Copyright by Ubezpieczenia Łukaszewska . All rights reserved.

TOP